AlCu kontakt

Kontakt

Veselimo se Vašem pozivu. Kontaktirajte našu centralu koja će Vas preusmjeriti. Možete nam poslati faks ili pisati putem elektroničke pošte. Uvijek ste dobrodošli!

Gdje smo?

 

e-mail: alcu@siol.net tel: +386 01 831-17-20 faks: +386 01 839-41-95
 
    faks: +386 01 839-41-90
Zastopstva
AlCu metali d.o.o. Hrvaška
Nikole Kramarića 2, Velika Mlaka
prodaja.hr@alcu.si
+385-1-3899980
AlCu metali d.o.o Niš
 
milos.panic@alcu.si
+381-18-4694-537
AlCu metali d.o.o. Sarajevo
 
alcu1@bih.net.ba
+387-033-420-199
Vodstvo
Direktor
Samo Zalokar
zalokar.samo@alcu.si
Zamjenik direktora
Borut Zalokar
zalokar.borut@alcu.si
059-938-530
Dostava
Voditelj dostave
Andrej Laslo
laslo.andrej@alcu.si
01/831-19-39
Komercijala
Komercijalist
Bojan Majhenič
majhenic.bojan@alcu.si
059-339-537
Komercijalist
Matej Mazgon
mazgon.matej@alcu.si
059-339-533
Komercijalist
Miha Tič
tic.miha@alcu.si
059-938-743
Komercijalist
Matic Zalokar
zalokar.matic@alcu.si
059-339-535
Referent
Jasmina Berber
berber.jasmina@alcu.si
059-339-547
Referent
Tina Osredkar
osredkar.tina@alcu.si
059-339-532
Referent
Breda Rijavec
rijavec.breda@alcu.si
059-339-542
Referent
Eva Rudež
rudez.eva@alcu.si
059-339-531
Računovodstvo
Voditelj računovodstva
Mojca Horvat
horvat.mojca@alcu.si
059-339-545
Referent
Maja Zupančič
zupancic.maja@alcu.si
059-339-543
Fakture
Nina Prelovšek
prelovsek.nina@alcu.si
01/839-52-25
Fakture inostranstvo
Nika Ogrinec
ogrinec.nika@alcu.si
059-339-544
Kupovina
Voditelj kupovine
Irena Urh
urh.irena@alcu.si
059-339-540
Kupovina
Lea Strehar
strehar.lea@alcu.si
059-339-541
Skladište
Voditelj skladišta
Jure Bukovec
bukovec.jure@alcu.si
059-339-539
Pomoćnik voditelja skladišta
Vinko Kuntarič
   
059-339-538
Otkup otpadnih sirovina
Komercijalist
Matic Sašek
sasek.matic@alcu.si
059-938-774

Gdje smo?

Iz Ljubljane
Uputite se prema zaobilaznici za Trzin. Na kraju zaobilaznice skrećite ulijevo i nastavite do mjesta Mengeš. Na raskrižju skrećite kod prvog izlaza i nastavite prema sljedećem raskrižju. Na trećem izlazu skrećite na zaobilaznicu Mengeša. Stići ćete do raskrižja Duplica – Šmarca. Skrećite na trećem izlazu i vozite još 300 m po Ljubljanskoj cesti, a zatim skrećite udesno, u industrijsku zonu.

 

Iz Domžala
Krenite prema mjestu Jarše i nastavite do mjesta Šmarca. Na raskršću Duplica - Šmarca, uputite se prema trećem izlazu i pratite Ljubljansku cestu. Nakon 300 m skrećite udesno, prema industrijskoj zoni.

 

Iz Kranja
U mjestu Moste skrećite lijevo, prema Kamniku. U mjestu Križ, na raskrsnici skrećite udesno i nastavite do kružnog raskrižja Duplica - Šmarca, nastavite do raskrižja Duplica – Šmarca, skrećite na trećem izlazu i pratite Ljubljansku cestu. Nakon 300 m skrećite udesno, prema industrijskoj zoni.