AlCu kontakt

Kontakt

Z veseljem pričakujemo vaš klic na telefonsko številko centrale, ki vas bo preusmerila k želeni osebi. Lahko nam pošljete fax, ali pa uporabite kar elektronsko pošto. Kakorkoli, dobrodošli!

Kje smo?

 

e-mail: info@alcu.si tel: +386 01 831-17-20 faks: +386 01 839-41-95
 
gsm: +386 041 719-980 tel: +386 01 831-19-39 faks: +386 01 839-41-90
 
tel: +386 01 839-52-25
 
tel: +386 01 839-52-26
Vodstvo
Direktor
Samo Zalokar
zalokar.samo@alcu.si
Namestnik direktorja
Borut Zalokar
zalokar.borut@alcu.si
Komerciala
Komercialist
Miha Dolenc
dolenc.miha@alcu.si
Komercialist
Matej Mazgon
mazgon.matej@alcu.si
Komercialist
Miha Tič
tic.miha@alcu.si
Komercialist
Bojan Majhenič
majhenic.bojan@alcu.si
Komercialist
Andrej Laslo
laslo.andrej@alcu.si
Komercialist
Matic Zalokar
zalokar.matic@alcu.si
Referent
Breda Rijavec
rijavec.breda@alcu.si
Referent
Eva Rudež
rudez.eva@alcu.si
Nabava
Vodja nabave
Irena Urh
urh.irena@alcu.si
Računovodstvo
Vodja računovodstva
Mojca Horvat
horvat.mojca@alcu.si
Saldakonti
Maja Zupančič
zupancic.maja@alcu.si
Fakturni oddelek
Nina Prelovšek
prelovsek.nina@alcu.si
Predstavnik za Hrvaško
Igor Lukavski
00385-91-2177-958
lukavski.igor@alcu.si

Kje smo?

Iz smeri Ljubljane
Napotite se proti trzinski obvoznici. Na koncu le-te zavijete levo in nadaljujete do Mengša. V krožišču zavijte pri 1. Izvozu, nadaljujete z vožnjo proti naslednjemu krožišču in na 3. Izvozu zavijete na Mengeško obvoznico. Ta vas pripelje v krožišče Duplica - Šmarca, kjer zavijete na 3. Izvozu, nato nadaljujete po Ljubljanski cesti še 300m, nato zavijete desno v industrijsko cono.

 

Iz smeri Domžal
Napotite se proti Jaršam, nadaljujte do Šmarce, ko pripeljete v krožišče Duplica - Šmarca, kjer zavijete na 3. Izvozu, nato nadaljujete po Ljubljanski cesti še 300m, nato zavijete desno v industrijsko cono.

 

Iz smeri Kranja
V Mostah zavijete levo za Kamnik. V kraju Križ v krožnem križišču zavijete desno, nadaljujete do križišča Duplica - Šmarca, kjer pripeljete v krožišče Duplica - Šmarca, kjer zavijete na 3. Izvozu, nato nadaljujete po Ljubljanski cesti še 300m, nato zavijete desno v industrijsko cono.