AlCu kontakt

Kontakt

Z veseljem pričakujemo vaš klic na telefonsko številko centrale, ki vas bo preusmerila k želeni osebi. Lahko nam pošljete fax, ali pa uporabite kar elektronsko pošto. Kakorkoli, dobrodošli!

Kje smo?

 

e-mail: info@alcu.si tel: +386 01 831-17-20 faks: +386 01 839-41-95
 
    faks: +386 01 839-41-90
Zastopstva
AlCu metali d.o.o. Hrvaška
Nikole Kramarića 2, Velika Mlaka
prodaja.hr@alcu.si
+385-1-3899980
AlCu metali d.o.o Niš
 
milos.panic@alcu.si
+381-18-4694-537
AlCu metali d.o.o. Sarajevo
 
alcu1@bih.net.ba
+387-033-420-199
Vodstvo
Direktor
Samo Zalokar
zalokar.samo@alcu.si
Namestnik direktorja
Borut Zalokar
zalokar.borut@alcu.si
059-938-530
Dostava
Vodja dostave
Andrej Laslo
laslo.andrej@alcu.si
01/831-19-39
Komerciala
Komercialist
Miha Dolenc
dolenc.miha@alcu.si
059-339-534
Komercialist
Bojan Majhenič
majhenic.bojan@alcu.si
059-339-537
Komercialist
Matej Mazgon
mazgon.matej@alcu.si
059-339-533
Komercialist
Miha Tič
tic.miha@alcu.si
059-938-743
Komercialist
Matic Zalokar
zalokar.matic@alcu.si
059-339-535
Referent
Jasmina Berber
berber.jasmina@alcu.si
059-339-547
Referent
Tina Osredkar
osredkar.tina@alcu.si
059-339-532
Referent
Breda Rijavec
rijavec.breda@alcu.si
059-339-542
Referent
Eva Rudež
rudez.eva@alcu.si
059-339-531
Računovodstvo
Vodja računovodstva
Mojca Horvat
horvat.mojca@alcu.si
059-339-545
Referent v računovodstvu
Maja Zupančič
zupancic.maja@alcu.si
059-339-543
Fakture
Nina Prelovšek
prelovsek.nina@alcu.si
01/839-52-25
Fakture tujina
Nika Ogrinec
ogrinec.nika@alcu.si
059-339-544
Saldakonti
Nina Žnidar
znidar.nina@alcu.si
059-339-546
Nabava
Vodja nabave
Irena Urh
urh.irena@alcu.si
059-339-540
Nabava
Lea Strehar
strehar.lea@alcu.si
059-339-541
Skladišče
Vodja skladišča
Jure Bukovec
bukovec.jure@alcu.si
059-339-539
Pomočnik vodje skladišča
Vinko Kuntarič
   
059-339-538
Odkup odpadnih surovin
Komercialist
Matic Sašek
sasek.matic@alcu.si
059-938-774

Kje smo?

Iz smeri Ljubljane
Napotite se proti trzinski obvoznici. Na koncu le-te zavijete levo in nadaljujete do Mengša. V krožišču zavijte pri 1. Izvozu, nadaljujete z vožnjo proti naslednjemu krožišču in na 3. Izvozu zavijete na Mengeško obvoznico. Ta vas pripelje v krožišče Duplica - Šmarca, kjer zavijete na 3. Izvozu, nato nadaljujete po Ljubljanski cesti še 300m, nato zavijete desno v industrijsko cono.

 

Iz smeri Domžal
Napotite se proti Jaršam, nadaljujte do Šmarce, ko pripeljete v krožišče Duplica - Šmarca, kjer zavijete na 3. Izvozu, nato nadaljujete po Ljubljanski cesti še 300m, nato zavijete desno v industrijsko cono.

 

Iz smeri Kranja
V Mostah zavijete levo za Kamnik. V kraju Križ v krožnem križišču zavijete desno, nadaljujete do križišča Duplica - Šmarca, kjer pripeljete v krožišče Duplica - Šmarca, kjer zavijete na 3. Izvozu, nato nadaljujete po Ljubljanski cesti še 300m, nato zavijete desno v industrijsko cono.